by Bożena Pustelnik-Szczepańska
Jeśli macie jakieś pytania, prośby, szukacie porad dotyczących makijaży, proszę kierować je na mój adres mailowy: bozena.pustelnik@gmail.com
W miarę możliwości postaram się na wszystkie nadsyłane maile odpowiadać.

Osoby i firmy zainteresowane współpracą również proszę o kontakt: bozena.pustelnik@gmail.com

piątek, 12 kwietnia 2013

Decubal - Face Cream

Odżywczy i intensywnie nawilżający krem do twarzy.

 photo face_cream1_zps1ffe8751.jpg

 Zapewnienia ze strony producenta:

Klasyczny krem nawilżający do twarzy, przeznaczony do cery suchej. Nawilża i koi skórę. Neutralizuje wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych dzięki zawartości witaminy E. Odbudowuje barierę ochronną skóry dzięki zawartości substancji odżywczych.

Moja opinia:
Mam mieszany typ cery. Jednak w moim przypadku skóra jest przesuszona na policzkach, nosie i na środku czoła (szczególnie po zimie). Krem znakomicie nawilża twarz. Sprawia, że zaraz po nałożeniu kremu na łuszczącą się skórę twarzy po "odstających skórkach" nie ma śladu. Jest bardzo wydajny. Wystarczy dosłownie niewielka ilość kosmetyku a efekt jest natychmiastowy. Krem nadaje się również do stosowania pod makijaż. Bardzo szybko się wchłania, nie skraca trwałości makijażu, nie potęguje efektu błyszczenia twarzy. Po balsamie do ust, żelu kojącym i płynie do demakijażu jest to kolejny mój ulubiony kosmetyk z firmy Decubal i numer jeden wśród kremów do twarzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz